yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ikitelli matbaacılar caddesinde ...

istebu reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

istebu reklam

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ikitelli matbaacılar caddesinde bulunan, insert, katalog, broşür ve tanıtım işleri ile ilgilenen firmamıza yetiştirilmek üzere grafikerler alınacaktır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor - İstanbulyetiştirilmek üzere grafiker aranıyor - İstanbulyetiştirilmek üzere grafiker aranıyor - İstanbulyetiştirilmek üzere grafiker aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ThePortaitart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThePortaitart

Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2014 #3
yetiştirilmek üzere grafiker aranıyor

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ikitelli matbaacılar caddesinde bulunan, insert, katalog, broşür ve tanıtım işleri ile ilgilenen firmamıza yetiştirilmek üzere grafikerler alınacaktır.

E-posta: *********

mail adresinize cv yolladım bende matbaa alanında yetiştirilmek istiyorum
ThePortaitart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThePortaitart

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2014 #4
ben cv mi dün yolladımda olumlu olumsuz bir cevap verirseniz iyi olur telefon numarası olsaydı daha iyi olurdu