Yetiştirilmek Üzere Grafiker Aranıyor - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Yetiştirilmek Üzere Grafiker Aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek Üzere Grafiker Aranıyor Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Kadıköyde bulunan ofisimize yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında kariyer yapmak genç takım ...

Media Pineapple isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Media Pineapple

Webmaster / İstanbul

Alt 03-02-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafiker Aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Kadıköyde bulunan ofisimize yetiştirilmek üzere grafik tasarım alanında kariyer yapmak genç takım arkadaşı arıyoruz

İndesign/İllustrator/Photoshop

bunlardan birine hakim olması yeterlidir.

E-posta:

Telefon: 0533 355 31 33
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-02-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere Grafiker Aranıyor - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafiker Aranıyor - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafiker Aranıyor - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafiker Aranıyor - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Ruyabasak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ruyabasak

Grafiker / İstanbul

merhaba

Alt 10-02-2016 #3
İlanınızla ilgileniyorum mail adresinize cv'mi yolladım iyi gunler kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
TamerCngz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TamerCngz

Öğrenci (Grafik) / İstanbul