yetiştirilmek üzere grafiker arayanlar. - Ankara

İş Arayan İlanları - yetiştirilmek üzere grafiker arayanlar. - Ankara ...

haletiruhiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haletiruhiye

Grafiker / Ankara

Alt 15-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere grafiker arayanlar.

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: photoshop-iyi
illustrator-iyi
indesign-orta
dreamweaver-orta
flash-orta

İş deneyimi ve içeriği: Bu alanda daha önce herhangi bi firmada çalışmadım. Kursum bitti ve bu süre zarfında çeşitli freelance işler yaptım. Fakat kendimi yetiştirebilmem için ve gelişebilmem için freelance çalışmak yetmiyor. Grafiker arayan ve kendi elemanını kendisi yetiştiren firma aramaktayım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: örnek çalışmalarım mevcut fakat istenildiğinde temin edilecektir.

E-posta:

Telefon: 0532 378 09 10
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

yetiştirilmek üzere grafiker arayanlar. - Ankarayetiştirilmek üzere grafiker arayanlar. - Ankarayetiştirilmek üzere grafiker arayanlar. - Ankarayetiştirilmek üzere grafiker arayanlar. - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap