Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Ataşehir - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Ataşehir - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar (Ataşehir) Yetiştirilmek Üzere Grafiker !!! Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: grafik programlarını başlangıc sevıyesınde bılmesı yeterlıdır. ılgılenen adaylar lutfen telefonla veya ...

mertnalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertnalan

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

(Ataşehir) Yetiştirilmek Üzere Grafiker !!!

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: grafik programlarını başlangıc sevıyesınde bılmesı yeterlıdır.
ılgılenen adaylar lutfen telefonla veya e-mail ile randevu alınız.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 31-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Ataşehir - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafiker / Ataşehir - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafiker / Ataşehir - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafiker / Ataşehir - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

feyyazsari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feyyazsari(25)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 31-10-2012 #3
sadece bayan mı arıyorsunuz?

mertnalan

Grafiker / İstanbul

Alt 31-10-2012 #4
Evet ılandada belırtıldıgı gıbı .
kpartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kpartal

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 07-11-2012 #5
CV'mi mail atıyorum.

Pardon stajer arıyormuşsunuz.

mertnalan

Grafiker / İstanbul

Alt 08-11-2012 #6
İlanımız ''12.11.2012'' tarihinde güncelliğini yitirecektir, başvuru yapan arkadaşlarımızın hepsine mail olarak olumlu yada olumsuz geri dönüşler bu tarihte yapılacaktır. Bilgilerinize.