Yetiştirilmek üzere grafiker | Avrupa Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere grafiker | Avrupa Yakası - İstanbul ...

neslihansunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neslihansunal

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
Yetiştirilmek üzere grafiker | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop : Orta Düzeyde
Illustrator : Orta Düzeyde
İndesign : Orta Düzeyde
Muse : Baslangıc

İş deneyimi ve içeriği: Lise döneminde 4 yıl boyunca grafik tasarim bölümü okumus bulunmakta olup 2 yıl yüksek okula geçiş hakkımı kullanıp tekrar grafik tasarım bölümünü bitirmiş bulunmaktayım. Lisede son sınıfta 1 sene okul boyunca Grafis reklam ajansında stajyerlik yaptım.

Sultanahmet Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarımı
Kırklareli Üniversitesi Lüleburgaz Meslek Yüksek Okulu, Grafik Tasarımı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: behance.net/neslihansunal

İşle ilgili açıklama: Avrupa yakasında yetiştirilmek üzere çalışıp devam edebileceğim bir iş ariyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek üzere grafiker | Avrupa Yakası - İstanbulYetiştirilmek üzere grafiker | Avrupa Yakası - İstanbulYetiştirilmek üzere grafiker | Avrupa Yakası - İstanbulYetiştirilmek üzere grafiker | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

neslihansunal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neslihansunal

Grafiker / İstanbul

Alt 20-11-2016 #3
İlan sonuçlanmıştır.