Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Beşiktaş - İstanbul

İş Veren İlanları - Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Beşiktaş - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Beşiktaş Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Freehand ve Photoshop konusunda temeli olması yeterli Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni ...

asli37 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asli37

Grafiker / İstanbul

Alt 02-08-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Beşiktaş

Program/Seviye: Freehand ve Photoshop konusunda temeli olması yeterli

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Bekar

İşle ilgili açıklama: Yetiştirilmek üzere,
Beşiktaş'a ulaşım sorunu olmayan
Grafikerlik konusunda kariyer yapmak isteyen ve programları öğrenme konusunda hevesli
Yeni mezun (lise, önlisans tercih sebebi olabilir)
çalışma arkadaşı arıyoruz.
Başvuracak adayların resimli cvlerini göndermeleri rica olunur. Resimsiz cvler ve site içinden gönderilen mesajlar dikkate alınmayacaktır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-08-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Beşiktaş - İstanbul - Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Beşiktaş - İstanbul ya da Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Beşiktaş - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Beşiktaş - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
budaktugce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budaktugce

Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2012 #3
Tavsiyem bu ilana başvuracak olanların temizlik, bulaşık ve kuryeliği de bilmeleri. Boşuna bayan aramıyorlar. Gittim 4 gün çalıştım. 4 gün sonunda müdürleri gelince bulaşığa ve ofis işlerini dönüşümlü olarak yapılmasını istedi. Halbuki baştan böyle konuşulmamıştı. Üsküdar'dan gidip mal alma, Üsküdar'a mal götürme gibi işleri de var. Size kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
Farqin83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Farqin83

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2012 #4
Tavsiyem bu ilana başvuracak olanların temizlik, bulaşık ve kuryeliği de bilmeleri. Boşuna bayan aramıyorlar. Gittim 4 gün çalıştım. 4 gün sonunda müdürleri gelince bulaşığa ve ofis işlerini dönüşümlü olarak yapılmasını istedi. Halbuki baştan böyle konuşulmamıştı. Üsküdar'dan gidip mal alma, Üsküdar'a mal götürme gibi işleri de var. Size kolay gelsin..

Bazı iş yerleri kendilerine el ayak olacak elam yetiştiriyor artık.
İnsafsızlık bu yahu.
sanada geçmiş olsun arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
loveeeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

loveeeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-09-2012 #5
arkadaşlar yardıma ihtiyacım var yanlışlıkla fotoğrafı kaydettim. saç rengini eski hale getiremiyorum ne yapmalıyım yada yapılacak bişey var mı ???
Bu mesajdan alıntı yap
Pandoraa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Pandoraa(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2012 #6
Hayır birde neden resimsiz Cvler degerlendirilmiyor ki top modelmi arıyorlarmış. İşin ayrıntısına gireceğinize illede resmi olsun gibi saçma sapan bir not düşülmüş. Diyece pek birşey yok çok üzücü. Ve geçmiş olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Farqin83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Farqin83

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2012 #7
Hayır birde neden resimsiz Cvler degerlendirilmiyor ki top modelmi arıyorlarmış. İşin ayrıntısına gireceğinize illede resmi olsun gibi saçma sapan bir not düşülmüş. Diyece pek birşey yok çok üzücü. Ve geçmiş olsun.
sana katılıyorum, iş yapmaktan, işi bilmekten, iş öğretmekten çok Fiziki görsel'e daha çok önem veriyorlarYetiştirilmek Üzere Grafiker / Beşiktaş - İstanbul Daha nelerle karşılaşıcaz kim bilir.
Bu mesajdan alıntı yap
Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2012 #8
boş zamanlar da yapmak olabilir ama bunu bi görev olarak advetmek biraz kötü.. Ancak ben çalıştığım firmada yardım ederim alır elime süpürürüm ama patronum olan arkadaşım benden daha fazla süpürür... Temizlik işlerine bakan elemanımız ayrıldıda Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Beşiktaş - İstanbul..

Ama şu var işe başlayan kişi çırak niteliğindeyse yapar ve yapmalıdır.

Ama sadece bayan aramalarından belliki bilgiden önce fizik önemli.
Bu mesajdan alıntı yap
budaktugce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

budaktugce

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2012 #9
İşe girişte temizlik ve kuryelik işleri konuşulmadıysa böyle bir şey olamaz. Temizlikçi ayrılırsa tabi ki gelene kadar yapılır. Office boyları var ama bu işlerden mevcut anca sigara içiyor başvuracak olanları uyarıyorum sadece gittim gördüm olay bu.
Bu mesajdan alıntı yap
Rhapsody34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rhapsody34

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2012 #10
devrecilik var demekki orda Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Beşiktaş - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları