Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Grafiker Yardımcısı - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Grafiker Yardımcısı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Grafiker Yardımcısı Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: -Photoshop ( iyi ) -İndesign (iyi) -Flash ( az ) -Dremweawer ( az) - ...

Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Grafiker Yardımcısı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: -Photoshop ( iyi )
-İndesign (iyi)
-Flash ( az )
-Dremweawer ( az) - HTML-CSS
-İllustrator ( iyi )
-Corel Draw ( az )
-Freehand ( az )
-Ofis ( başlangıç )
-Mac

İş deneyimi ve içeriği: Grafik tasarım firmasında grafiker yardımcısı olarak çalıştım kendimi geliştirebilceğim bir yerde çalışmak istiyorum

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: BilgeAdam Bilişim Teknolojileri Akademisinden Web/Grafik Eğitimi aldım.. Grafik tasarım konusunda daha çok ilerleyebileceğim, kendimi geliştirebileceğim ve kalıcı olarak çalışabilceğim bir yer arıyorum

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Grafiker Yardımcısı - İstanbul - Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Grafiker Yardımcısı - İstanbul ya da Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Grafiker Yardımcısı - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Grafiker Yardımcısı - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Grafiker Yardımcısı - İstanbul | Yetiştirilmek Üzere Grafiker / Grafiker Yardımcısı - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Can Medya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Can Medya

Baskıcı / İstanbul

Alt 17-12-2011 #3
CV'nizi ********* adresine göndermenizi rica ederim.
Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Yetiştirilmek Üzere Grafiker - İstanbul

Alt 27-01-2012 #4
Yetiştirilmek Üzere Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: -Photoshop ( iyi )

-Corel Draw ( az )

-Illıstrator( iyi )

-indesign( iyi )

-Dremweawer (HTML- CSS ) ( az )

-Flash ( az )

-Freehand ( az )

-Macintosh Kullanımı ( iyi )

-Ofis programları ( Başlangıç )

İş deneyimi ve içeriği: BilgeAdam Bilişim Teknolojileri Akademisinden Web/Grafik Eğitimi aldım.. Grafik ve Web tasarım konusunda daha çok ilerleyebileceğim, kendimi geliştirebileceğim ve kalıcı olarak çalışabilceğim bir yer arıyorum.. Daha önce Martı ve Ekosist reklam da çalıştım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Şuan Beylikdüzü Beykentte Meslek Lisesinde Bilişim Bölümü Web Programcılığı Okumaktayım
Haftanın üç günü salı , çarşamba ve cuma günleri Akşam saat 5 ten sonra okula gidiyorum..
Beylikdüzün'de ikamet etmekteyim.. Daha önce martı group design diye bir firmada grafiker
yardımcılığı/stajyer olarak çalıştım...

E-posta: *********

Telefon: *********