yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul ...

fatıma_20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatıma_20

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 22-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: 1

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: mrb
Grafik tasarım - yetiştirilmek üzere iş arıyorumm Bigisayar Tekn Prog mezunuyum azda olsa pragramlara hakimiyetim var ama tabikide yeterli değil grafiker olmak istiyorum ve bualanda kendimi geliştirmek istiyorum istanbul da ikamet etmekteyim beykoz kadıköy mecidiyeköy üsküdar ulaşım bakımından bana yakın dır yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul - yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul ya da yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul | yetiştirilmek üzere grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..