Yetiştirilmek Üzere Grafiker - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek Üzere Grafiker - İstanbul ...

Cacca isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cacca

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 30-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop biliyorum henüz yeni öğrendim fakat iyi olduğuma inanıyorum. Freehand , Illustrator , CorelDraw , InDesıgn ve Quark öğrenmek için kursum devam ediyo şuanda Bakırköy Mikrosis kursunda Grafik tasarım , Web Tasarım eğitimi alıyorum bunlar bittikten sonra Web programlama eğitimi alıcam şuanda Grafik üzerine yetiştirilmek amaçlı kurs saatleri dışında bir iş arıyorum ilgilenip okuduğunuz için çok teşekkürler

İş deneyimi ve içeriği: Şuanda bu konuda bir iş Deneyimim yok malesef.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0507 229 28 86
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 31-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek Üzere Grafiker - İstanbul - Yetiştirilmek Üzere Grafiker - İstanbul ya da Yetiştirilmek Üzere Grafiker - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek Üzere Grafiker - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek Üzere Grafiker - İstanbul | Yetiştirilmek Üzere Grafiker - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap