Yetiştirilmek Üzere Grafiker | Kadıköy - İstanbul

İş Veren İlanları - Yetiştirilmek Üzere Grafiker | Kadıköy - İstanbul ...

onuss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onuss

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafiker | Kadıköy

Program/Seviye: Photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Kadıköyde bulunan atölye ve mağazamıza Meslek Lisesi mezunu yetiştirilmek üzere grafiker ihtiyacı bulunmaktadır.

E-posta:

Telefon: 0533 719 52 53
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere Grafiker | Kadıköy - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafiker | Kadıköy - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafiker | Kadıköy - İstanbulYetiştirilmek Üzere Grafiker | Kadıköy - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Gokce velioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gokce velioglu

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2015 #3
Mrb. Kırklareli üniverstsi (LMYO) grfik bolumu meznuyum. Okulum bitti. Kendimi bu meslekte gelistrmk istyrm. Cogu isyerlri deneymli aradgi icin suan calısmyrm.
Bu mesajdan alıntı yap
Heimoth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Heimoth(23)

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2015 #4
Tarafınıza mail gönderdim, fakat mail adresiniz yanlış yazılmış olabilir. 34 gmail'den önce geliyor değil mi?
Bu mesajdan alıntı yap
enesiec isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enesiec

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-10-2015 #5
bartın myo 2 yıllık grafık mezunuyum iş tecrübem yok. üsküdarda ikamet ediyorum corel ve illustrator programlarını bılıyorm
Bu mesajdan alıntı yap