Yetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmak istiyorum (bayan) - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmak istiyorum (bayan) - İstanbul ...

Kubraelagozz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kubraelagozz

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-10-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere bayan grafiker olarak çalışmak istiyorum (bayan)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Core (Orta derece)
İndesing (Orta derece)
Photoshop (Orta derece)
Illustrator (Orta derece)

İş deneyimi ve içeriği: *ForArt Basım Evi (Lise Staj)
*Tek Rumel Tv
*Irmak Reklam (Yardımcı Grafiker)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Takım ruhuna uyumlu, meraklı, yeniliklere ve öğrenmeye açık ve öğrendikçe üstüne koyabilen bir kişiyim. Yerine göre nasıl davranmasını bilen, karşımdaki kişiye göre nasıl konuşabileceğimi kestirebilen biriyimdir

E-posta:

Telefon: 0539 731 46 65
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-10-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmak istiyorum (bayan) - İstanbulYetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmak istiyorum (bayan) - İstanbulYetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmak istiyorum (bayan) - İstanbulYetiştirilmek üzere grafiker olarak çalışmak istiyorum (bayan) - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ONDesignR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ONDesignR

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2016 #3
den sizi tanımamıza yardımcı olacak bir CV ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfada güncel ilanımız da mevcut.
Grafik-Dizgi Personeli | Beşiktaş - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap
grafipapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafipapatya(28)

Arı Üye

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2016 #4
Merhaba. Yerimiz İstanbul Ataşehir'dedir. Eğer Ulaşım Sorununuz Yoksa ve Dergi Tasarımı Konusunda Deneyimli İseniz adresine CV'nizi Atar Mısınız?

Anı yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
novalazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

novalazer

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-11-2016 #5
merhaba kuyumcukentte lazer markalama işi yapmaktayız coreldraw kullanıyoruz ilgilenirseniz bu numaradan ulasabilirsiniz 0532 272 96 65
Bu mesajdan alıntı yap