yetiştirilmek üzere grafiker olmak istiyorum - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - yetiştirilmek üzere grafiker olmak istiyorum - Ankara Sponsorlu Bağlantılar yetiştirilmek üzere grafiker olmak istiyorum Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Adobe Photoshop,corel Draw,indesign, Freehand programlarını iyi derecede biliyorum html,Dreamweavar,flash ve alternatif programlar (swish,sothinks) yeni öğreniyorum. ...

cranberry83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cranberry83

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 16-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere grafiker olmak istiyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Adobe Photoshop,corel Draw,indesign, Freehand programlarını iyi derecede biliyorum html,Dreamweavar,flash ve alternatif programlar (swish,sothinks) yeni öğreniyorum.

İş deneyimi ve içeriği: Tam anlamıyla grafiker olarak görev yapmasamda dizgi mizampaj, dergi tasarımı, katalog ve kısa süreli ajans deneyimim bulunmaktadır. Bunun dışında çeşitli müşteri ilişkileri, organizasyon,ve prodüksüyon firmalarında koordinatör olrak çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yıllardır farklı işlerde çalıştım. Doğrudan grafiker olmasada bazı kurumlarda dergi,katalog,dizgi-mizampaj işleri yaptım. Severek yaptığım tek iş! Bu alanda daha çok gelişmek istiyorum. Umarım değerlendirirsiniz. Ankarada ikamet ediyorum. değrlendirmek isteyen işverenlere çalışmalarımı gönderebilirm.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yetiştirilmek üzere grafiker olmak istiyorum - Ankara - yetiştirilmek üzere grafiker olmak istiyorum - Ankara ya da yetiştirilmek üzere grafiker olmak istiyorum - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
yetiştirilmek üzere grafiker olmak istiyorum - Ankara | yetiştirilmek üzere grafiker olmak istiyorum - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

cranberry83

Yrd. Grafiker / Ankara

grafiker olmak istiyorumm! - Ankara

Alt 16-02-2011 #3
grafiker olmak istiyorumm!

Program/Seviye: photoshop,coreldraw,indesign iyi derecede özellikle photoshopa hakimim. web tasarım programalrı hakkında bilgi sahibiyim dreamweaver ve htmli hızla öğreniyorum.

İş deneyimi ve içeriği:

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: yetiştirilmek üzere iş arıyorum. Maalesef çoğu yer deneyim arıyor bu yüzden yıllardır farklı işler yapıp durdum artık grafik ve web anlamında uzmanlaşmak istiyorum uzun süre çalışacağım. dileyen iş verenlere çalışmalarımı gönderebilirm.

kermanisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kermanisa

Sanat Yn. / Ankara

Alt 18-02-2011 #4
Fikr-i Ala Ajans
Henüz iş bulamadıysanız görüşebiliriz

cranberry83

Yrd. Grafiker / Ankara

artık grafiker olarak çalışmak istiyorum! - Ankara

Alt 09-03-2011 #5
artık grafiker olarak çalışmak istiyorum!

Program/Seviye: photoshop,coreldraw,indesign,freehand web programlarını ise teorik olarak biliyorum ama zaten belirttiğim programalrıda karışıtırırak kendim öğrendim. O nedenle diğer programlar konusunda da mantık geliştirmenin zor olmadığını düşünüyorum.

İş deneyimi ve içeriği: yayınevi dergi ve katalog tasarımı

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar: dileyen firmalara çalışmalarımı gönderebilirm.

İşle ilgili açıklama: Yıllardır ucundan kıyısından grafikle ilgili iş yapabilmek için uğraşıyorum. Yanlızca yayınevinde çalışabildim ve dergi tasarımı yapabildim profösyonel olarak. Ancak tamamıyla grafik tasarımın bütün branşlarını icra edebileceğim kendimi geliştirebileceğim uzun süreli çalışabileceğim ve karşılığını alabileceğim bir iş aramaktayım. Yukarda da belirttiğim gibi programları kendim öğrendim bu konuda azimli olduğum için diğer programlarıda çabucak öğrenebileceğimi tecrübesizliğimi hızla kapatabileceğimi düşünüyorum

comrade23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

comrade23

Hiç Biri / Ankara

Alt 19-03-2011 #6
Lütfen çalışmalarınızı özgeçmişinizle birlikte ********* adresine gönderiniz.

cranberry83

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 22-03-2011 #7
cv^mi ve portfolyomu mail adresinize gönderdim değerlendirmeniz dileğiyle..