Yetiştirilmek Üzere Grafiker

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere Grafiker ...

thejakal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thejakal

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
Topkapıda bulunan reklam ajansımız için corel bilgisi olan yetiştirilmek üzere tercihen bayan grafiker arkadaşlar aramaktadır. İlgilenen arkadaşlarımız bize özel mesaj yolu ile başvurabilirler.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 16-07-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi
cello81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cello81(36)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-07-2008 #3
merhaba işle ilgili bilgi verebilirmisiniz reklam ajansı demişsiniz genel işleriniz nelerdir corel biliyorum ama kendimi dahada geliştirmek istiyorum , yetiştirilmek üzere demişsiniz maaş , l yemek, yol ve çalışma saatleri nedir bilgilerini almak istiyorum ilgilinize teşekkür ederim kolay gelsin
GraphiClubeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraphiClubeR

Grafiker / Kütahya

Alt 17-07-2008 #4
erciyes üniv den mezunum.bu sene mezun oldum.ılanınız bana gore tam.kendımı gelıstırmek ıstıyorum.*************** ılgılenırsenız sevınırım.
By-SadoMazo$isT isimli Üye şimdilik offline konumundadır

By-SadoMazo$isT

Grafiker / İstanbul

Alt 20-07-2008 #5
liseyi grafik tasarım üzerine başarılı bir şekilde bitirdim. Üniversite eğitimimide grafik tasarım üzerine aldım bu sene mevzun oldum bir çok fotoğrafçıda dijitalci olarak çalıştım bir kaç ajanstada grafiker olarak bulundum ilgilerinize..

selam

Alt 23-07-2008 #6
merhabalar bn özgün 23 yasındayım meslek kursuna gittim orda corel.photoshop.frheend gördüm ama staj yapıcak bir yer bulamadım ilgilenirseniz çok sevinirim teşekkürler.
angle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angle

Matbaacı / İstanbul

Alt 25-11-2008 #7
merhaba ben grafikerlik kursunu bitirdim ve yetiştirilmek üzere bir yer arıyorum daha önce corel praogramıyla 7 ay kadar bir matbaada çalıştım işi gerçekten çok öğrenmek istiyorum b.paşada oturuyorum.
contrast isimli Üye şimdilik offline konumundadır

contrast

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 02-12-2008 #8
Merhaba Y.T.U fotograf bolumu mezunuyum. Grafıkerlık kursunu bıtırdım bu alanda kendımı gelıstırmek ıstıyorum Bılgılerınıze
Gr@f!k3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]!k3r

Grafiker / İstanbul

Alt 02-12-2008 #9
merhabalar Grafik ve Tasarım konusunda deneyimli üstelik topkapıda aryorsanız bana ulaşabilirsiniz 4 yıldır corel draw kullanıorum etiket ve matbaa sektöründe çok çalıştım paraya pek fazla ihtiyacım yok sadece boş gezmemek amacım normal grafikere ne veriorsanız uygunumdur
cekooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cekooo

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2009 #10
Merhaba grafikerlik kursu aldım coreldraw bilgim var. Gaziosmanpaşa semtinde ikamet etmekteyim. Bay olsa olmazmı.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafiker, uzere, yetistirilmek, yetiştirilmek, üzere