Yetiştirilmek Üzere Grafiker - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek Üzere Grafiker - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek Üzere Grafiker Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Seviyem Bazı Proğramlar İçin Düşük Bazıları İçin Hiç Yoktur. Bu İş Üzerinden Yetiştirileceğimi Düşünüyorum ve ...

yusufsafa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufsafa

Yrd. Grafiker / Kırşehir

Alt 07-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Seviyem Bazı Proğramlar İçin Düşük Bazıları İçin Hiç Yoktur. Bu İş Üzerinden Yetiştirileceğimi Düşünüyorum ve İşe İhtiyaç Duyuyorum

İş deneyimi ve içeriği: Reklam Şirketi - Y. Grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ajans ve matbaa alanında deneyimim çok az. Bu iş yönünden yetiştirilmek istiyorum.

E-posta:

Telefon: 0507 801 12 80
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yetiştirilmek Üzere Grafiker - Türkiye GeneliYetiştirilmek Üzere Grafiker - Türkiye GeneliYetiştirilmek Üzere Grafiker - Türkiye GeneliYetiştirilmek Üzere Grafiker - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap