YETİŞTİRİLMEK ÜZERE Grafiker ve Retoucher ASİSTAN - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - YETİŞTİRİLMEK ÜZERE Grafiker ve Retoucher ASİSTAN - Türkiye Geneli ...

designersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designersin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

YETİŞTİRİLMEK ÜZERE Grafiker ve Retoucher ASİSTAN

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Daha çok fotoğraf çekimi ve Fotoğraf düzenleme (retouch ) işleri yapan tasarım ajansımıza bu alanlarda Yetiştirilmek üzere (17 - 21) yaş arası amatör BAY VE BAYAN asistanlar alınacaktır.

Teşekkürler..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
YETİŞTİRİLMEK ÜZERE Grafiker ve Retoucher ASİSTAN - Türkiye GeneliYETİŞTİRİLMEK ÜZERE Grafiker ve Retoucher ASİSTAN - Türkiye GeneliYETİŞTİRİLMEK ÜZERE Grafiker ve Retoucher ASİSTAN - Türkiye GeneliYETİŞTİRİLMEK ÜZERE Grafiker ve Retoucher ASİSTAN - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Aleynaoguzalp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Aleynaoguzalp

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 21-06-2016 #3
Önlisans Basım Yayın teknolojileri okuyorum. Grafik bölümünde staj yapmak istiyorum.İstanbul Anadolu yakasında yeriniz var mı?