Yetiştirilmek Üzere Grafiker veya Web Tasarım Stajyer - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere Grafiker veya Web Tasarım Stajyer - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek Üzere Grafiker veya Web Tasarım Stajyer Şehir: Bursa Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Firmamızda yetiştirilmek üzere ağırlıklı olarak web için tasarım yapacak ...

cs3NET isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cs3NET

Webmaster / Bursa

Alt 15-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafiker veya Web Tasarım Stajyer

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Firmamızda yetiştirilmek üzere ağırlıklı olarak web için tasarım yapacak grafiker veya web tasarımı bölümü okuyan stajerler alınacaktır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Yetiştirilmek Üzere Grafiker veya Web Tasarım Stajyer - BursaYetiştirilmek Üzere Grafiker veya Web Tasarım Stajyer - BursaYetiştirilmek Üzere Grafiker veya Web Tasarım Stajyer - BursaYetiştirilmek Üzere Grafiker veya Web Tasarım Stajyer - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

blueeblood93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueeblood93

Webmaster / Bursa

Alt 20-03-2013 #3
Serkan Atan
Web Tasarım bölümünü okuyorum
Adobe Photoshop , DreamWeawar , Microsoft office uygulamaları biliyorum
Yetiştirilmek isterim ,Öğrenme hızımında yüksek olduğuna inanıyorum. Tek sorun sanırım cinsiyet eger sorun olmazsa ********* aracılığyla bildirmenizi rica ediyorum.