Yetiştirilmek üzere Grafiker veya Yardımcı Grafiker - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere Grafiker veya Yardımcı Grafiker - İstanbul ...

sekerkız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sekerkız

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 20-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan kapanmıştır.
Yetiştirilmek üzere Grafiker veya Yardımcı Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop-Orta
Illustratör-Orta
Indesign-Orta
Freehand-Orta

İş deneyimi ve içeriği: TV5-Stajyer(9 ay)
Literal Web Dizayn-Stajyer(2 ay)
Metem Teknoloji-Grafik Tasarımcı(1 hafta Dönemsel/Proje bazlı)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Portfolyomu istenildiği taktirde mail yoluyla aktarıcam.

İşle ilgili açıklama: Yetiştirilmek üzere veya Yardımcı Grafiker pozisyonunda İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde kendimi geliştirmek ve tecrübe edinmek açısından iş arıyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek üzere Grafiker veya Yardımcı Grafiker - İstanbulYetiştirilmek üzere Grafiker veya Yardımcı Grafiker - İstanbulYetiştirilmek üzere Grafiker veya Yardımcı Grafiker - İstanbulYetiştirilmek üzere Grafiker veya Yardımcı Grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sekerkız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sekerkız

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-04-2016 #3
İlan kapanmıştır.