Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Yardımcı grafiker) / Avrupa Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Yardımcı grafiker) / Avrupa Yakası - İstanbul ...

sinanferhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinanferhat

Grafiker / İstanbul

Alt 27-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Yardımcı grafiker) / Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Microsoft Windows (XP / Vista / 7) İşletim sistemi (İyi Seviyede)
Microsoft Office 2007 Word /Excel /Powerpoint /Outlook /Publisher (İyi Seviyede)
Adobe Photoshop Cs5 (İyi Seviyede)
Corel Draw X5 (İyi Seviyede)
Macromedia Freehand MX (Başlangıç Seviyede)
CAD Assyst/Bullmer 7.2 (İyi Seviyede)

İş deneyimi ve içeriği: Eroğlu Şirketler Grubu / Colin's / Erkek Tasarım Departmanı / Stajer Tasarımcı / 2006-2007
Doğan Holding / D&R Music Store / Müzik Sorumlusu / 2010-2011
İnditex Group / ZARA / TRF Bölümü / Part-time Satış Danışmanı / 2011-(Devam ediyor)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Mail adresinize gönderilecektir

İşle ilgili açıklama: Merhabalar; Tecrübe kazanıp kendimi geliştirebileceğim,hafta içi çalışma saatleri olan ve aynı zamanda yıllar boyu keyifle çalışabileceğim bir ekiple çalışmak istiyorum.

E-posta:

Telefon: 0545 853 31 33
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şuanda  online konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Yardımcı grafiker) / Avrupa Yakası - İstanbul - Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Yardımcı grafiker) / Avrupa Yakası - İstanbul ya da Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Yardımcı grafiker) / Avrupa Yakası - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek Üzere Grafiker (Yardımcı grafiker) / Avrupa Yakası - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

sinanferhat

Grafiker / İstanbul

Grafiker / Avrupa Yakası - İstanbul

Alt 11-08-2012 #3
Grafiker / Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Microsoft Windows (XP / Vista / 7) İşletim sistemi (İyi Seviyede)
Microsoft Office 2007 Word /Excel /Powerpoint /Outlook /Publisher (İyi Seviyede)
Adobe Photoshop Cs5 (İyi Seviyede)
Corel Draw X5 (İyi Seviyede)
Macromedia Freehand MX (Başlangıç Seviyede)
CAD Assyst/Bullmer 7.2 (İyi Seviyede)

İş deneyimi ve içeriği: Eroğlu Şirketler Grubu / Colin's / Erkek Tasarım Departmanı / Stajer Tasarımcı / 2006-2007
Doğan Holding / D&R Music Store / Müzik Sorumlusu / 2010-2011
İnditex Group / ZARA / TRF Bölümü / Part-time Satış Danışmanı / 2011-(Devam ediyor)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Mail adresinize gönderilecektir

İşle ilgili açıklama: Merhabalar; Tecrübe kazanıp kendimi geliştirebileceğim,hafta içi çalışma saatleri olan ve aynı zamanda yıllar boyu keyifle çalışabileceğim bir ekiple çalışmak istiyorum.

Maaş beklentim = ( 1000 - 1500 TL )

E-posta:

Telefon: 0545 853 31 33
Bu mesajdan alıntı yap

sinanferhat

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2012 #4
ilan güncel
Bu mesajdan alıntı yap
halitsword isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halitsword