Yetiştirilmek üzere grafikerler aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere grafikerler aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Ajansımız bünyesinde yetiştirilmek üzere grafiker arkadaşlar aranmaktadır.iş yeri tuzla'da dır. Ajansımızda ağırlıklı olarak pc kullanılmaktadır.dergi,grafik tasarım,matbaa çalışmaları,organizasyon ve web tasarım işleri yapmaktayız....

sokrades isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sokrades

Grafiker / İstanbul

Alt 26-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ajansımız bünyesinde yetiştirilmek üzere grafiker arkadaşlar aranmaktadır.iş yeri tuzla'da dır.
Ajansımızda ağırlıklı olarak pc kullanılmaktadır.dergi,grafik tasarım,matbaa çalışmaları,organizasyon ve web tasarım işleri yapmaktayız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sokrades isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sokrades

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2009 #3
ilan sonuçlanmıştır,
hulkzagor isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hulkzagor

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2009 #4
ulu manitu adına !
İlhanAtsız isimli Üye şimdilik offline konumundadır

İlhanAtsız

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #5
ßilgeAdam Web&Grafik bölümünü 3 ay önce bitirdim. Kendimi geliştirmek için iş arıyorum İllustrator,Photoshop,İndesing gibi programlardan anlıyorum.
Bayrampaşa'da oturmaktayım ilgilenirseniz ********* numaradan veya ********* dan ulaşabilirsiniz
Ramazancinar87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ramazancinar87(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2009 #6
iyi geceler diliyorum ben tuzla/içmeler'de ikamet ediyorum grafik programları deneyimim var yaklaşık 1,5 yıl grafiker yardımcısı olarak kadıköyde Cemil Ozalit'te çalıştım kendimi geliştirebilmek ve size faydalı olabilmek için elimden geleni yapmaya hazırım ilginize saygılar. *********
tekkanat_61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekkanat_61

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 02-07-2009 #7
benım hiç bir bilgim yok ama öğrenmek istiyorum . günde en az 6-7 saat online duruyorum... gerekirse daha çokda durabilirim...telefon numaram *********.yaşım 16...çok öğrenmek istiyorum grafikerliği...msn adresim *********nda yaşıyorum..
Ramazancinar87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ramazancinar87(30)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-07-2009 #8
tekrar başvuru yapmak istiyorum tuzla'da ikamet ettiğim için ulaşım problemi yaşamam ayrıca başlangıç düzeyinde tecrübem var kendimi geliştirebilmek ve size faydalı olabilmek için ilgilenmenizi isterim. bu internet sitesine yeni üye olduğum için kullanmayı bilmiyorum olumlu olursa lütfen bana ulaşırmısınız Ramazan Çınar 0 531 657 10 00
ibrahim_Esat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahim_Esat(25)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 08-07-2009 #9
merhaba eyer staj için hala devam ediyorsa alımlarınız ben lise-4 de okuyorum bu sene staja gitmem laızm bir matbaa veya yayın evinde çalışamyı planlıyorum . ücret olarak sadece yol parası istiyorum o kadar