Yetiştirilmek üzere grafikerlik - Ankara

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere grafikerlik - Ankara ...

Nrsm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nrsm

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 19-04-2017 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere grafikerlik

Aranan Şehir: Ankara

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 20 yaşında Üniversite öğrencisiyim, daha önce şiir dergisi tasarımı ve afiş, broşür tasarımı yaptım. Bu konu da ilgili ve yetenekli olduğumu düşünüyorum. Programlar hakkında çok bilgim yok. Bu konuda kendimi geliştirebileceğim aynı zamanda harçlığımı çıkarmama yardımcı olacak part-time (öğleden sonraları) çalışabileceğim iş arıyorum

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-04-2017 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek üzere grafikerlik - AnkaraYetiştirilmek üzere grafikerlik - AnkaraYetiştirilmek üzere grafikerlik - AnkaraYetiştirilmek üzere grafikerlik - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ekaraxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ekaraxx

Hiç Biri / Ankara

Cv

Alt 20-04-2017 #3
Cv nizi

gönderebilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Nrsm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nrsm