:::Yetiştirilmek üzere Grafikerlik arıyorum:::

Staj Yeri Arayanlar - :::Yetiştirilmek üzere Grafikerlik arıyorum::: Sponsorlu Bağlantılar AD SOYAD: CEYHUN ÖZGÜR KİŞİSEL BİLGİLER: DOĞUM YERİ VE TARİHİ: ANKARA / 04.06.1992 EV ADRESİ: İNCİRKÖY MAH. SUCUOĞLU CAD. MİMOZA ÇIKMAZI NO/4 BEYKOZ/ İSTANBUL TEL: CEP: 0534 860 ...

panamera_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

panamera_34

Hiç Biri / İstanbul

ünlem

Alt 14-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

AD SOYAD:

CEYHUN ÖZGÜR

KİŞİSEL BİLGİLER:

DOĞUM YERİ VE TARİHİ:
ANKARA / 04.06.1992

EV ADRESİ:
İNCİRKÖY MAH. SUCUOĞLU CAD. MİMOZA ÇIKMAZI NO/4
BEYKOZ/ İSTANBUL
TEL:
CEP: 0534 860 30 47 EV: (0216) 322 46 42

MAİL:

SÜRÜCÜ BELGESİ:
B SINIFI

ÖĞRENİM DURUMU:
ANADOLU HİSARI TİCARET MESLEK LİSESİNDE BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ AÇIK LİSE OKUMAKTAYIM.

MESLEK ÖĞRENMEK AMACIYLA İŞ YERİNİZDE KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM BU KONUDA HER HANGİ BİR TECRÜBEM YOK GERİ KALAN MADDİ KONUDAKİ AYRINTILAR ÖNEMLİ DEĞİL ÖNEMLİ OLAN İŞİ ÖĞRENMEM VE MESLEK SAHİBİ OLMAM…
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları :::Yetiştirilmek üzere Grafikerlik arıyorum::: veya :::Yetiştirilmek üzere Grafikerlik arıyorum:::sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap