yetiştirilmek üzere - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - yetiştirilmek üzere - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar yetiştirilmek üzere Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: yarı zamanlı veya tamzamanlı yaratıcılığı olan şişli civarlarında oturan grafiker arkadaşlar aranıyor . E-posta: ...

selcuk3934 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuk3934

Matbaacı / İstanbul

Alt 10-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: yarı zamanlı veya tamzamanlı
yaratıcılığı olan şişli civarlarında oturan
grafiker arkadaşlar aranıyor .

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yetiştirilmek üzere - İstanbul - yetiştirilmek üzere - İstanbul ya da yetiştirilmek üzere - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yetiştirilmek üzere - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
yetiştirilmek üzere - İstanbul | yetiştirilmek üzere - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

byalicoban isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byalicoban

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-11-2011 #3
07.00/14.00 saatleri arasında firmanızda yer almak istiyorum.
iyi derecede
photoshop
corel draw
frehand
Corel draw biliyorum.
herhangi bir ücret talebim yok. kendimi geliştirerek şirketinizde ilerleyen zamanlarda kalıcı olarak yer almak istemekteyim.