Yetiştirilmek Üzere (İstanbul)

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere (İstanbul) Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar , Yetiştirilmek üzere web tasarım üzerine çalışacak ve birşeyler öğrenebileceğim yer arıyorum. Amacım kendimi geliştirip, çalışma alanını öğrenmek. İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum. İstanbul'un bir ucu olmadıkça ...

MustafaTuncer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MustafaTuncer

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar ,

Yetiştirilmek üzere web tasarım üzerine çalışacak ve birşeyler öğrenebileceğim yer arıyorum.

Amacım kendimi geliştirip, çalışma alanını öğrenmek.

İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum.

İstanbul'un bir ucu olmadıkça yer sorun değil.

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 26-04-2010 #3
İlan Sonuçlanmıştır.