Yetiştirilmek Üzere Özel Bir Okulda Tam Zamanlı Stajyer Aranıyor. - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere Özel Bir Okulda Tam Zamanlı Stajyer Aranıyor. - İstanbul ...

hayalbulut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayalbulut

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Özel Bir Okulda Tam Zamanlı Stajyer Aranıyor.

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Aldığımız Stajyerin Sigortası + Yol ve Yemeği karşılanacak.

Yaptığı iş karşılığında GM'nin onayı dahilinde ufak bir ücretlendirme de yapılacak.

Yapılacak işler zaten hazır olan tasarımların üzerinde düzelti yapma, mailing + pano başlıkları hazırlama + çıktı alma + gerekirse fotoğraf çekme olacak.

Eğer performansından memnun kalınırsa bir sonraki dönemde kadrolu çalışan olmaya hak kazanacaktır.

Başvuracak arkadaşların gerekli adobe programlarına hakim olması beklenmektedir. CV ile başvuru aşağıdaki e-posta adresine müracatları tercihimizdir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 29-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere Özel Bir Okulda Tam Zamanlı Stajyer Aranıyor. - İstanbulYetiştirilmek Üzere Özel Bir Okulda Tam Zamanlı Stajyer Aranıyor. - İstanbulYetiştirilmek Üzere Özel Bir Okulda Tam Zamanlı Stajyer Aranıyor. - İstanbulYetiştirilmek Üzere Özel Bir Okulda Tam Zamanlı Stajyer Aranıyor. - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hayalbulut

Grafiker / İstanbul

Alt 29-08-2015 #3
Başvuracak arkadaşların gerekli adobe programlarına hakim olması beklenmektedir. CV ile başvuru tercihimizdir.
arzusaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arzusaka

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-08-2015 #4
efendim ben başvurmak istiyorum yeriniz neresidir tam olarak

hayalbulut

Grafiker / İstanbul

Alt 31-08-2015 #5
Yerimiz ÇEKMEKÖY - ÖMERLİ'dedir.