Yetiştirilmek Üzere Staj Yeri Aramaktayım

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere Staj Yeri Aramaktayım ...

Yetiştirilmek Üzere Staj Yeri Aramaktayım
Ergin Koçkar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ergin Koçkar

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya19

Staj bitti ama ben tekrar Stajyer olarak devam etmek istiyorum - İstanbul

Alt 06-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Staj bitti ama ben tekrar Stajyer olarak devam etmek istiyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Rüştu uzel meslek lisesi Grafik bölümü

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merabalar benim stajım bitti hatta bitiyo son haftam 8 haziranda stajım bitiyo.Ben kendimi daha da geliştirmek istiyorum bu yüzden tekrar stajyer olarak farklı bi yerde çalışmak istiyorum.Okul ve staj hakkındaki bilgiler ;
Ben lise son öğrencisiyim bu sene bitiyo az kaldı zaten okulun kapanmasına lise mezunu olucam bu sene stajım ve okul ağır geldiği için üniversiteye hazırlanamadım ve sınava girmedim.17 mart 1993 doğumlu 18 yaşındayım nişantaşı/ist./ikametim staj olarak 8 ay çalıştım staj gördüm.Photoshop ve Freehandde bilgim var ama daha bilmediklerimde vardır kesin bunlar bana gösterilip öğretildikten sonra gerisini ben zaten hallederim Yetiştirilmek Üzere Staj Yeri Aramaktayım Bartın/Amasra da bulunan ajanslar olursa daha da sevinirm ve kesin gelirim çünkü bende Bartın amasralıyım Yetiştirilmek Üzere Staj Yeri Aramaktayım

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek Üzere Staj Yeri Aramaktayım - Yetiştirilmek Üzere Staj Yeri Aramaktayım ya da Yetiştirilmek Üzere Staj Yeri Aramaktayım da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek Üzere Staj Yeri Aramaktayım İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek Üzere Staj Yeri Aramaktayım | Yetiştirilmek Üzere Staj Yeri Aramaktayım

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

evoluzione isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evoluzione

Grafiker / İstanbul

Alt 06-12-2010 #3
arkadaşım corel draw x4 bilgin ne durumdadır?
Avrupa yakasında çalışırmısın?
ücret asgari ücretin 3/1 idir. (stajer ücretidir)
ayrıca uygulamalı grafiker olarak çalışırmısın (yaz, çiz, kes, yapıştır)
kapasitene ve öğrenebilirliğine göre maaşın ve konumunda artar
bu şartlar uygunsa görüşelim

Ergin Koçkar

Alt 07-12-2010 #4
corel draw hiç kullanmadım ama o programıda öğrenmek isterim.Ben avrupa yakası ikametim Teşvikiyede oturuyorum.Uygulamalı da grafiker olabilrim sorum olmaz benim için zaten bu işi öğrenmek istiyorum.Sadece neyin nasıl olduğunu gösterseniz ben yapabilirim.Yeriniz tam olarak nerede acaba ?

evoluzione

Grafiker / İstanbul

Alt 07-12-2010 #5
corel draw hiç kullanmadım ama o programıda öğrenmek isterim.Ben avrupa yakası ikametim Teşvikiyede oturuyorum.Uygulamalı da grafiker olabilrim sorum olmaz benim için zaten bu işi öğrenmek istiyorum.Sadece neyin nasıl olduğunu gösterseniz ben yapabilirim.Yeriniz tam olarak nerede acaba ?
ben perpadayım ben, eğer anlaşırsak sürekli bir eleman arıyorum

Ergin Koçkar

Alt 07-12-2010 #6
tmm olur ne zaman görüşelim.isterseniz tel.dende konuşalım
numaram: ********* telefonum 7/24 açıktır

evoluzione

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2010 #7
hayırlı olsun ergin kardeşimle staja başladık