yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum (avrupa yakası) - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum (avrupa yakası) - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum (avrupa yakası) Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: yıldız teknik üniversitesi tasarım basım yayımcılık Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ...

ays8934 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ays8934(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum (avrupa yakası)

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: yıldız teknik üniversitesi tasarım basım yayımcılık

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: üniversiteden yeni mezun oldum. bir işyerinde kendimi geliştirmek istiyorum. ücret talep etmiyorum..kendimi geliştirmek tecrube kazanmak bu işte ilerlemek istiyorum.. avrupa yakasında biyer olsun yeter.photosop, freehand fireworks gördüm ilgilenenler burdan cevap yazabilir..

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 16-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum (avrupa yakası) - İstanbul - yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum (avrupa yakası) - İstanbul ya da yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum (avrupa yakası) - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum (avrupa yakası) - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum (avrupa yakası) - İstanbul | yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum (avrupa yakası) - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ays8934(28)

Grafiker / İstanbul

yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum..bir fırsat istiyorum.. - Türkiye Geneli

Alt 29-11-2011 #3
yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum..bir fırsat istiyorum..

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Okulunuz: yıldız teknik üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: yıldız teknik üniversitesi tasarım basım yayımcılıktan mezun oldum. Photoshop freehand programlarını orta derecede biliyorum..photoshopta daha iyiyim ..dekupe işlerini iyi yaptıgımı düşünüyorum..
kendimi geliştirmek, tecrube sahibi olmak istiyorum. Tek istediğim bu işi tam anlamıyla öğrenmek..
Bunun için de çalışma şartlarının her türlü zorluğuna razıyım sadece bir fırsat istiyorum.çünkü kimse fırsat vermiyo deneyim kazanmamıza ama işe alırken deneyimlimisin diye bakılıyor.. biyerden başlamak istiyorum
Avrupa yakasında oturuyorum. talep ettiğim tek şey yol parasıdır.. bilgim az ama ögretildigi taktirde geliştirebilirim kendimi, sadece tecrube edinmek için fırsat istiyorum.

E-posta: *********
panco2634 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

panco2634

Grafiker / İstanbul

Alt 08-12-2011 #4
********* adresine cv gönderirmisiniz
tughanemrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tughanemrah

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-12-2011 #5
corel draw bılıyorsanız bızımle ırtıbata gecın

ays8934(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2011 #6
bilmiyorum ama sans verilirse en kısa sürede ögrenebilirim..
gulsahd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsahd

Grafiker / İstanbul

Alt 02-01-2012 #7
arayışınız devam ediyorsa lütfen iletişime geçiniz.