Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - Grafik Tasarım - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - Grafik Tasarım - İstanbul ...

Bomshina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bomshina

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-06-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - Grafik Tasarım

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop- orta
Illüstrator - orta

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 12.sınıfta staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Illustrator ve Photoshop programlarını kullanıyorum. Öğrenmeye her zaman açığım yetiştirilmek üzere staj yapabileceğim yer arıyorum. (Pazartesi-salı okulda olacağım günler, çarşamba-perşembe ve cuma staj günlerim)

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-06-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - Grafik Tasarım - İstanbulYetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - Grafik Tasarım - İstanbulYetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - Grafik Tasarım - İstanbulYetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum - Grafik Tasarım - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Bomshina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bomshina

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-09-2016 #3
Güncel ilan.
Bu mesajdan alıntı yap