yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum.. - İzmir

Staj Yeri Arayanlar - yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum.. - İzmir Sponsorlu Bağlantılar yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum.. Şehir: İzmir Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Celal Bayar Üniversitesi soma meslek yüksek okulu Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili ...

hLm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hLm

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 03-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum..

Aranan Şehir: İzmir

Okulunuz: Celal Bayar Üniversitesi soma meslek yüksek okulu

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Buca Anadolu Meslek Lisesi grafik tasarım mezunuyum şuan da celal bayar üniversitesi soma meslek yuksek okulundan mezun olmak uzereyım yaz stajımı yapıp devamlılığını ve kendımı yetıştirmek istediğim bir iş yeri arıyorum.. iyi kullanabildiğim programlar photoshop cs4,corel draw x5,freehand MXa , illustrator orta derece bilmekteyim.. Azimliyim ve arayış içinde biri olarak öğrenmeye çok açığım....

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 04-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum.. - İzmir - yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum.. - İzmir ya da yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum.. - İzmir da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum.. - İzmir İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum.. - İzmir | yetiştirilmek üzere staj yeri arıyorum.. - İzmir

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
OZLUREKLAM isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OZLUREKLAM(43)

Baskıcı / İzmir

Alt 11-04-2011 #3
izmir karabağlarda tasarım ve baskı operatörü olarak yetiştirmek için eleman ihtiyacımız var düşünürsen özlü reklam ile iletişime geç
Bu mesajdan alıntı yap
unitedsigns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unitedsigns

Baskıcı / İzmir

Alt 13-04-2011 #4
Açıkhava reklamcılığı yapan şirketimize stajyer arıyoruz.
detaylı CV için lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
mertcanrize isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mertcanrize

Webmaster / İzmir

Alt 23-04-2011 #5
Bornova İzmirde Web projelerimiz için çalışabilecek satejer grafikerler arıyoruz. bilgi için Lütfen iletişime geçiçniz.
Bu mesajdan alıntı yap

hLm

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 26-04-2011 #6
Bornova İzmirde Web projelerimiz için çalışabilecek satejer grafikerler arıyoruz. bilgi için Lütfen iletişime geçiçniz.
ilanıma cevap verdiğiniz için tesekkurler .. Sitenizin iletişim bölümüne kendımle ılgılı bazı bilgiler yolladım eger bu kadarı olumluysa iş yerinize gelip konusmak isterim...
Bu mesajdan alıntı yap

hLm

Öğrenci (Grafik) / İzmir

yetiştirilmek üzere acill staj yeri arıyorum.. - İzmir

Alt 09-06-2011 #7
yetiştirilmek üzere acill staj yeri arıyorum..

Aranan Şehir: İzmir

Okulunuz: celal bayar üniversitesi soma meslek yüksek okulu

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Buca Anadolu Meslek Lisesi grafik tasarım mezunuyum şuan da celal bayar üniversitesi soma meslek yuksek okulundan mezun olmak uzereyım yaz stajımı yapıp devamlılığını ve kendımı yetıştirmek istediğim bir iş yeri arıyorum.. iyi kullanabildiğim programlar photoshop cs4,corel draw x5,freehand MXa , illustrator orta derece bilmekteyim.. Azimliyim ve arayış içinde biri olarak öğrenmeye çok açığım....

E-posta:

Telefon: 0554 652 44 35
Bu mesajdan alıntı yap

hLm

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 12-06-2011 #8
ilan halaaaaa güncell...
Bu mesajdan alıntı yap
gees isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gees

Grafiker / İzmir

Alt 21-09-2011 #9
düğün davetiyesi ve reklam grafikleri ile ilgilenmekteyiz. ilgilenirsen 0 232 484 82 13 numaralı telefondan Resul bey ile görüşebilirsin..
Bu mesajdan alıntı yap
ayfaayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayfaayfa

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-04-2013 #10
selam bize cv nizi mesaj atarmısınız sizinle çalışmak isteriz tel: 5064496548
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları