Yetistirilmek uzere stajer ariyoruz - Afyon

İş Veren İlanları - Yetistirilmek uzere stajer ariyoruz - Afyon Sponsorlu Bağlantılar Yetistirilmek uzere stajer ariyoruz Şehir: Afyon Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Afyonun en buyuk ...

dewrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dewrim

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 06-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetistirilmek uzere stajer ariyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Afyonun en buyuk ve is gucu en hizli calisan grafik ve yazilim ajansi cviiz yazilim ve tasarima tamamen mac ortaminda yetistirilmek uzere stajerler ariyoruz.
Yaptigimiz isler grafik manada sitemizde mevcuttur iletisim icin mail yada telefonla bize bulasabilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0553 200 60 05
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yetistirilmek uzere stajer ariyoruz - AfyonYetistirilmek uzere stajer ariyoruz - AfyonYetistirilmek uzere stajer ariyoruz - AfyonYetistirilmek uzere stajer ariyoruz - Afyon

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
dewrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dewrim

Grafiker / Afyonkarahisar

CVIIZ - AFYON (Grafiker Ariyoruz) - Afyon

Alt 15-11-2013 #3
CVIIZ - AFYON (Grafiker Ariyoruz)

Program/Seviye: adobe programlari

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Afyondan Dunyanin dort bir yanina is yapan firmamiz bunyesinde grafik alaninda calisan arkadaslarimiza bir yenisini daha eklemek istiyoruz. Eger kendinizi ise hazir his ediyorsaniz benimle iletisime gecebilir yada ofisi ziyaret edebilirsiniz.

E-posta:

Telefon: 0553 200 60 05
Bu mesajdan alıntı yap