Yetiştirilmek üzere stajer grafiker aranıyor. / İSTANBUL

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere stajer grafiker aranıyor. / İSTANBUL ...

cemhancem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cemhancem

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

— Ela Ajans
— Bayrampaşa da ofisimiz.
— İlgili okul veya kurslardan mezun photoshop, freehand programlarını kullanabilen.
— masaüstü yayıncılık ve bilişim hizmetleri yapmaktayız.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 30-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • İlanlarınıza iletişim bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
— Kendiniz hakkında açıklama:
— İletişim bilgileriniz:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:
— İletişim bilgileriniz:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

pekovic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pekovic

Grafiker / İstanbul

Alt 30-09-2009 #3
adım Semiha Güven İstanbul Gaziosmanpaşa da oturuyorum Bayrampaşa yı çok iyi biliyorum ayrıca özel mikrosis grafik tasarımı kursundan Mayıs- Temmuz 2009 tarihleri arasında grafik tasarımı eğitimi aldım photoshop freehand corel ve illustrator kullanabiliyorum ama tecrübem yok ve kendimi geliştirmek istiyorum.iletişim için mail adresim: ********************
MG GRAFİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MG GRAFİK

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2009 #4
Adobe ıllustrator ve photoshop kullanabilmekteyim ilgilerinize MG GRAFİK
günahkar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

günahkar

Grafiker / Sivas

Alt 02-10-2009 #5
mrb ben yasin sivasta ikamet ediyorum 7 aydır grafik tasarım üzerine kurs görüyorum photoshop , corel ,ilistrator , programlarını biliyorum iletişim için *******@ gmail,com
emre_ozturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre_ozturk

Grafiker / İstanbul

Alt 05-10-2009 #6
İyi günler öncelikle adım emre bağcılarda ikamet ediyorum. bilişim teknolojileri kursundan mezun oldum corel photoshop programlarını biliyorum. Tecrübem yok. kendimi geliştirmek istiyorum. cevabınızı bekliyorum p.m yoluyla ulaşabilirsiniz. saygılar iyi çalışmalar..
pekovic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pekovic

Grafiker / İstanbul

Alt 05-10-2009 #7
adım Semiha Güven 23 yaşındayım. İstanbul/ Gaziosmanpaşa 500evler de ikamet ediyorum photoshop corel freehand ve ıllustrator kullanmayı biliyorum stjayer olarak kendimi geliştirmek istiyorum 2 sendir çalışmıyorum bu süre içinde özel bi kurstan grafik tasarımı eğitmi aldım bu kurs 2 ay önce bitti bu alanda kendime yön çizmek istiyorum. irtibat için mail adresim ************
muzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzi(31)

Webmaster / İstanbul

Alt 06-10-2009 #8
Web & Grafiker Tasarım bölümünden yeni mezun olduğumdan iş hayatına biran önce atılmak için oldukça hevesliyim. Stajyer olarak başladığım yerde profesyonel açıdan ideallerim, hedeflerim var Grafik tasarım ve Web Tasarım alanında kendimi geliştirmek, hayal gücümü ve becerimi kullanarak ilerlemek istiyorum. Web&Grafik tasarımı ve uygulamaları konusunda temel bilgiye sahibim kendimi geliştirmek istiyorum. Bu doğrultuda ilerlemek uğruna ne gerekiyorsa bunu büyük bir gayretle yaparım. Amacım tasarım da alternatif mesajlar iletmek ve görsel farklılık yaratmak. Doğru zamanda, doğru yerlerde, doğru mesajlar, işte bu benim demek istiyorum inandığım bir gerçektir ki ben bu başarıya, azme ve güce sahip olduğuma inanıyorum. Ayrıca bilgi teknolojileri eğitim merkezinden Web & grafikerlik sertifikası aldım.
İlginize Şimdiden Teşekkür Ederim
Mustafa Gülcan
Steve isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Steve

Grafiker / İstanbul

Alt 06-10-2009 #9
merhaba
İsmim Erhan gaziosmanpaşada oturuyorum stajyer grafiker yada yetiştirilmek üzere iş arıyorum.özel mikrosis grafik tasarım kursuna gitmekteyim kursum bitmek üzere acilen iş arıyorum şuan başka bir işte çalışmaktayım fakat grafik alanında çok hevesliyim.
aheso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aheso

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 07-10-2009 #10
Merhaba ben grafik tasarım kursunu bitirdim kendimi yetiştirmek üzere iş arıyorum ilanınızla ilgilenmekteyim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları