yetistirilmek uzere stajer grafiker

Sonuçlanan İlanlar - yetistirilmek uzere stajer grafiker Sponsorlu Bağlantılar ajansimiz zincirlikuyu-esentepe de faaliyet gostermektedir. masaustu yayincilik ve video produksiyonlari (tv reklamlari, tanitim filmleri vs)uzerine calismaktayiz. calisma saatlerimiz 09:30 / 18:00. grafiker olarak yetistirecegimiz eleman: 18-23 yas araliginda, ...

genco1973 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genco1973

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 18-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ajansimiz zincirlikuyu-esentepe de faaliyet gostermektedir.
masaustu yayincilik ve video produksiyonlari (tv reklamlari, tanitim filmleri vs)uzerine calismaktayiz. calisma saatlerimiz 09:30 / 18:00. grafiker olarak yetistirecegimiz eleman: 18-23 yas araliginda, bayan, lise mezunu ve kullanici duzeyinde bilgisayar bilmelidir. photoshop ve freehand programlarinda temel bilgi avantaj olmakla birlikte gerekmemektedir. (biz ogretecegiz.)
ilgilenen arkadaslarin mesaj birakmasini rica ediyoruz.
selamlar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 18-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:
  • Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.
  • Daha önce açılmışbir ilanınız varsa ikinci bir ilan açmayınız.

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

nesibe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nesibe

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 18-05-2009 #3
merhaba sizinle calısabilirim.ben nesibe grafik tasarım meslek lisesinden mezunum..19 yasındayım...bahcelievler yenibosna da ikamet ediyorum....
sevdaerkoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevdaerkoc

Grafiker / İstanbul

Alt 18-05-2009 #4
Merhaba,
Marmara Üni. Tasarım ve Basım Yayımcılık MYO 2008 mezunuyum,deneyim kazanmak ve kendimi geliştirmek istiyorum.. 21 yaşındayım ve grafik programlarından; photoshop,freehand,illustrator temel olarak biliyorum..
Teşekkürler, iyi çalışmalar..
Sevda ERKOÇ
Designerrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Designerrr(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-05-2009 #5
kahretsin gene bayan yetistirilmek uzere stajer grafiker
angime isimli Üye şimdilik offline konumundadır

angime

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 18-05-2009 #6
Merhaba ist avrupa yakasında ikamet ediyorum. grafik programlarını temel düzeyde biliyorum ama iş tecrübem yok. aradığınız yaş aralığına da uyuyorum. kendimi geliştirmek istiyorum bu konuda...
teşekkürler
ddmbyzt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ddmbyzt

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-05-2009 #7
merhaba ben lisans mezunuyum photoshop u 1 yıl önce öğrendim okmeydanında oturuyorum 23 yaşındayım ilanınızla ilgileniorum
TÜL@Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]

Grafiker / İstanbul

Alt 19-05-2009 #8
Merhaba yenileventte ikamet ediyorum 2001 grafik mezunuyum geçtiğimiz ay grafik kursu aldım staj yapacak bir yer arıyorum. mail adresi yada fax numarası gönderirseniz cvmi gönderebilirim

iyi günler iyi çalışmalar
Holy Rage isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Holy Rage

Grafiker / İstanbul

Alt 19-05-2009 #9
Bayan yazıyor ama ben mesaj attım , fikriniz değişirse yetistirilmek uzere stajer grafiker
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 19-05-2009 #10
ajansimiz zincirlikuyu-esentepe de faaliyet gostermektedir.
masaustu yayincilik ve video produksiyonlari (tv reklamlari, tanitim filmleri vs)uzerine calismaktayiz. calisma saatlerimiz 09:30 / 18:00. grafiker olarak yetistirecegimiz eleman: 18-23 yas araliginda, bayan, lise mezunu ve kullanici duzeyinde bilgisayar bilmelidir. photoshop ve freehand programlarinda temel bilgi avantaj olmakla birlikte gerekmemektedir. (biz ogretecegiz.)
ilgilenen arkadaslarin mesaj birakmasini rica ediyoruz.
selamlar
Sekreterlik yapmıyacak yani.. Çay ve ufak tefek bulaşık olayınada bakmayacak, telefonları da cevaplamayacak müşteri dialoğu kurmayacak ki diksiyon aramamışsınız...

Peki neden bayan?...

Saydığınız işleri ve öğrenimi bir erkekte yapabilir.. herhangi bir bayan olma avantajı taşımıyor ilan şartları.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları