Yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor... Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Reklam ajansında yetiştirilmek üzere çekilen ürünlerin retouch, renk ayarı ve dekupelerini yapacak ...

quattroadv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

quattroadv

Grafiker / İstanbul

Alt 26-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor...

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Reklam ajansında yetiştirilmek üzere çekilen ürünlerin retouch, renk ayarı ve dekupelerini yapacak arkadaslar aranıyor..

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - İstanbul - Yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - İstanbul ya da Yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

SyberOption isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SyberOption

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 07-04-2012 #3
Şuanda Gedik M.Y.O.'nda bilgisayar programcılıgı okumaktayım.Grafik programlarını iyi kullanamıyorum ancak öğrenmek , yetiştirilmek isterim , öğrenme hızımında yüksek olduğuna inanıyorum ilgilenirseniz mail aracılığıyla bildirmenizi rica ediyorum.

Mail adres ; *********
sysys isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sysys

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 09-04-2012 #4
ilanınız güncel mi???
hadiacil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hadiacil

Webmaster / İstanbul

Alt 09-04-2012 #5
bu şekilde iş imkanı sağlamak çok güzel Yetiştirilmek üzere stajyer aranıyor - İstanbul teşekkürler
anil1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anil1907

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-04-2012 #6
şu anda grafik tasarım kursuna gitmekteyim. üniversite tercihlerinden sonra İstanbulda özel bir üniversitede grafik tasarım bölümüne gideceğim. stajyer olarak başlamak istiyorum. işimin en iyisi olmak için çok hırslıyım.
ilanınız için teşekkürler.
mail: *********
fatmaycatak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmaycatak(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 28-05-2012 #7
ilan güncel mi
WoLTRAn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WoLTRAn

Alt 12-06-2012 #8
meslek lisesi grafik ve fotoğrafçılık bölümünden bu sene mezun oldum corel draw, freehand, illustratör ve photoshop kullanıyorum
cennetin yabanc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cennetin yabanc

Alt 20-06-2012 #9
meslek lisesi grafik tasarım ogrencısıyım bu yıl son yılım. Staj yeri aramaktayım.Photoshop ve corel draw ıyı kullanıyorum
sinona isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinona(23)

Alt 30-08-2012 #10
Sinan Özçelik 18

Ataşehir İbrahim Müteferrika E.M.L Matbaa Baskı Öncesi bölümünden bu sene mezun olacağım
Adobe Photoshop , Illustrator , İndesing kullanıyorum
Ancak öğrenmek , Yetiştirilmek isterim ,Öğrenme hızımında yüksek olduğuna inanıyorum.

İlgilenirseniz mail aracılığyla bildirmenizi rica ediyorum.

Teşekkürler.

Mail adresi : *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları