Yetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Perpa Ticaret Merkezindeki Reklam Ajansımıza Photoshop, Corel Draw orta seviyede bilen ...

GrafikWebDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GrafikWebDesign

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Perpa Ticaret Merkezindeki Reklam Ajansımıza Photoshop, Corel Draw orta seviyede bilen grafiker arkadaşlar arıyoruz..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - İstanbulYetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - İstanbulYetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - İstanbulYetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

aristo3437 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aristo3437

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-06-2015 #3
Ağustos tarihin de çalışmaya başlamak şartı ile uygun bir stajer maaşı ile çalışmaya hazırım.. Perpa ya çok yakın sayılırım Yetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - İstanbul

İrtibat no: 534 770 2728
seydanurperu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seydanurperu

Grafiker / İstanbul

Alt 10-07-2015 #4
Merhaba, lise 3. sınıf öğrencisiyim grafik tasarım üzerine sertifikam var. 2015-2016 eğitim süreci başlayana kadar stajyer olarak grafik tasarımda kendimi geliştirmek istiyorum. Teşekkürler...