Yetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - Türkiye Geneli ...

CanGOFRE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CanGOFRE

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Bayrampaşada bulunan tektsil sektöründeki firmamız için
*Deneyimli/Deneyimsiz
*Avrupa Yakasında İkamet Eden
(Sağmalcılar Metro İstasyonuna 10 dakika)
*Kendini geliştirmek isteyen
Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - Türkiye GeneliYetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - Türkiye GeneliYetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - Türkiye GeneliYetiştirilmek Üzere Stajyer Arkadaşlar Arıyoruz - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ilaydatekel14 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilaydatekel14

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-06-2015 #3
Merhaba ben İlayda Tekel. Grafik tasarım lise son sınıf öğrencisiyim. 2015-2016 öğretim yıllarında haftanın 3 günü staj görme zorunluluğum var.Telefon numaram, *********.
gulusubb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulusubb

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 22-06-2015 #4
Merhaba ben Nur Aleyna Kaya. Grafik Tasarım son sınıf öğrencisiyim ve staj zorunluluğum var ama ben bunu avantaj a cevirmek için tatilde başlayıp okul bitene kadar devam etmek istiyorum ve sizin eğitilmek üzere aramanız benim için avantaj oldu çünkü kendimi daha fazla hızlandırmak istiyorum umarım ararsınız iyi günler.
Telefon numaram : *********
mervemerv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mervemerv

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 06-07-2015 #5
Merhaba ben Üni.de Moda tasarımı okuyorum ********* iletişim adresim orta sevıyede photoshop ve ıllustrator kullanıyorum.