Yetiştirilmek üzere stajyer grafiker - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Yetiştirilmek üzere stajyer grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek üzere stajyer grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: DAVETİYE TASARIMI KONUSUNDA YETİŞTİREBİLECEĞİMİZ. BU İŞE İLGİ DUYAN MERAKLI ASISTAN GRAFİKER ARIYORUZ. ...

AİSHA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AİSHA

Matbaacı / İstanbul

Alt 15-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere stajyer grafiker

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: DAVETİYE TASARIMI KONUSUNDA YETİŞTİREBİLECEĞİMİZ. BU İŞE İLGİ DUYAN MERAKLI ASISTAN GRAFİKER ARIYORUZ.

4.LEVENT METRONUN EMNİYET EVLERİ ÇIKIŞINDA OFİSİMİZ MATBAAMIZ.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yetiştirilmek üzere stajyer grafiker - İstanbulYetiştirilmek üzere stajyer grafiker - İstanbulYetiştirilmek üzere stajyer grafiker - İstanbulYetiştirilmek üzere stajyer grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
dmlacdl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dmlacdl

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 16-09-2014 #3
Merhabalar. Ben Bakırköy Kız Meslek Lisesi Grafik Bölümü öğrencisiyim. Lise 4 de olduğum için staj yerine ihtiyacım var . Illustrator ve Photoshop u orta derecede biliyorum... Değerlendirirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap

AİSHA

Matbaacı / İstanbul

ilan günceldir

Alt 22-09-2014 #4
ilan günceldir
Bu mesajdan alıntı yap

AİSHA

Matbaacı / İstanbul

Ilanımız günceldir.

Alt 30-12-2014 #5
Meslek yuksek okulu yada lisans son sınıf öğrencisi tercih edilecektir.
Bu mesajdan alıntı yap

AİSHA

Matbaacı / İstanbul

Alt 21-01-2015 #6
ilanımız günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
nhn123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nhn123

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-01-2015 #7
Merhaba lar ilan hala güncelse meslek yüksek okulu son sınıf öğrencisiyim yazın stajım var mezun oluyorum bu sene iletişim numarasi göremedim ilan da yardımcı ola bilirmisin iz
Bu mesajdan alıntı yap
fuaty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuaty

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-02-2015 #8
Merhaba adım Fuat YILMAZ

Grafikerler.net sitesindeki iş ilanınızı gördüm işyerinizde staj görmek çalışmak piyası öğrenmek kendimi geliştirmek ve geliştirirkende sizlerede yarar ve fayda vermek istiyorum.
Ben grafik tasarım kursundan mezun olmuş kişiyim bildiğim programlar ;
Adobe Photoshop Cs6
Adobe illustrator Cs6
Adobe InDesing Cs6
Corel DRAW X6
Saygılarımı sunar iyi çalışmalar dilerim...

İletişim Bilgilerim
0535 612 29 67
Mail :
Bu mesajdan alıntı yap
busra8965 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busra8965

Grafiker / İstanbul

Alt 25-03-2015 #9
İyi günler illüstratör photoshop iyi seviyede bilmekteyim İstanbulda avrupa yakasında ikamet etmekteyim Fatih selçuk kız meslek lisesinde 3 yıldır grafik tasarım okuyorum şuan bir kuyumcu firmasında grafiker olarak staj görmekteyim Haziranda sizinle çalışmaya başlamak isterim dönüşünüzü bekliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
ecekaratas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ecekaratas

Hiç Biri / Çorum

Alt 13-04-2015 #10
Merhaba.
Işık üniversitesi grafik tasarim myo 1. Sinif öğrencisiyim. Illustrator, InDesign, photoshop programlarini kullanabiliyorum.
Kendimi geliştireceğim staj arıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları