yetiştirilmek üzere stajyer - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - yetiştirilmek üzere stajyer - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar yetiştirilmek üzere stajyer Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Kabataş Ticaret Meslek Lisesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: Bilgeadam Grafik tasarım eğitimimi ...

ceydajoyful isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceydajoyful

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 18-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere stajyer

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Kabataş Ticaret Meslek Lisesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Bilgeadam Grafik tasarım eğitimimi yeni bitirdim. İyi düzeyde Illustrator, Photoshop, Indesing programlarını kullanıyorum. Tasarım konusunda kendimi yetiştirebileceğim bir ajansta stajyer olarak çalışmak istiyorum. Teşekkürler

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yetiştirilmek üzere stajyer - İstanbul - yetiştirilmek üzere stajyer - İstanbul ya da yetiştirilmek üzere stajyer - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yetiştirilmek üzere stajyer - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 19-04-2011 #3
Selamlar
Bakırkoydekı grafık bolumumuze kendı kendınızı yetıstırebılecek bır ortamda staj yapmak ısteyen arkadaslar, resımlı cv nızı ********* a beklıyorum
bil1992 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bil1992

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-05-2011 #4
Istanbul fatih ilçesinde bulunan,resim, poster,toblo üretimi ve satışı yapan firmamıza;fhotoshop konusuna hakim,e-ticaret sitemizi yönetecek personel ihtiyacımız bulunmaktadır bizimle çalışmak isterseniz ********* bilal s.toprak
kalemgazetesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalemgazetesi

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-05-2011 #5
Kalem Gazetesi ve iştiraki Göçebe Ajansta çalışmak isterseniz buyurun gelin.. Yüksek verim adına bir nevi ortak alıyoruz.. .. Üsküdar'da iş yerimiz. Merkez'de hemen belediye binası yanında Eser Çarşısı'nda.. ********* - ********* şirket numaraları..
zekisoysal55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zekisoysal55

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 06-05-2011 #6
********* Adresine resimli CV'nizi gönderebilirmisiniz?