Yetiştirilmek üzere Tam zamanlı iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere Tam zamanlı iş arıyorum - İstanbul ...

bentekeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bentekeli

Grafiker / İstanbul

Alt 03-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere Tam zamanlı iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw (iyi)
Photoshop (orta, öğrenmeye devam ediyor)
İllustrator (öğrenmeye devam ediyor)
indesign (öğrenmeye devam ediyor)

İş deneyimi ve içeriği: Önceki iş deneyimimde uzun süre yerel bir gazetede sayfa sekreterliği yaptım, daha sonra matbaa grafikerliği daha cazip geldiği için kendimi bu alanda yetiştirmek istedim. Önceki işimde Corel kullandığım için ağırlıklı olarak Corel biliyor ve beraberinde photoshop (başlangıç seviyesi), illustrator ve indesign programlarında da kendimi geliştirmek istiyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Eğitimimi farklı bir bölüm üzerinden yaptım. İstanbul'da birkaç aydır bulunuyorum ve Tuzla tarafında oturuyorum. Öğrenmeye istekli, yeniliğe açık biriyim. Eğitime açık, uyumlu biriyim ve takım çalışması konusunda sorun yaşayacağımı düşünmüyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
¨
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek üzere Tam zamanlı iş arıyorum - İstanbul - Yetiştirilmek üzere Tam zamanlı iş arıyorum - İstanbul ya da Yetiştirilmek üzere Tam zamanlı iş arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek üzere Tam zamanlı iş arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
eminsari76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eminsari76

Grafiker / İstanbul

Alt 12-04-2012 #3
adresine cv gönderebilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap