Yetiştirilmek üzere tam zamanlı grafiker - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere tam zamanlı grafiker - Türkiye Geneli ...

cngz66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngz66

Matbaacı / İstanbul

Alt 05-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere tam zamanlı grafiker

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Güngörende etiketçiye grafiker aranıyor.Gop-eyüp ve çevresinden olabilir.Corel orta derecede bilmesi yeterlidir.1aylık bir dönemde alışılması muhtemeldir.sabah 8,30 işbaşı akşam 6,30 paydos ücret belirlenecektir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yetiştirilmek üzere tam zamanlı grafiker - Türkiye GeneliYetiştirilmek üzere tam zamanlı grafiker - Türkiye GeneliYetiştirilmek üzere tam zamanlı grafiker - Türkiye GeneliYetiştirilmek üzere tam zamanlı grafiker - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

burcucumm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burcucumm

Grafiker / Ankara

Alt 06-08-2013 #3
mrb ben ankara oturuyorum, 6 aylık bilmek mesleki eğitim kursuna katılıp photoshop corel ıllutrator ın desing öğrendim, iş tecrübem yok ama öğrenmeye acıgım
genczb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genczb

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 17-08-2013 #4
merhaba grafikerler.net sitesine vermiş olduğunuz grafik okuyan stajyer aradığınız ilanını gördüm benim haziran eylül arasında staj yapma zorunluluğum var yazdığınız niteliklere uyuyorum .
5 yıl profesyonel stüdyo fotoğrafçılığı yaptım ve devam ediyorum. lise 4 te de mavıbulut yayınevınde staj yaptım. dumlupınar üniversştesi gsf grafik tasarım 3. sınıf öğrencisiyim. ist avrupa yakasında ikamet ediyorum. bilgilerinize.