Yetiştirilmek Üzere Tuzla Kartal Arası İş Arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek Üzere Tuzla Kartal Arası İş Arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek Üzere Tuzla Kartal Arası İş Arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Grafik tasarım konusunda yeniyim ve bilinen hiç bir grafik tasarım programına hakim değilim ...

kibrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kibrix

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 23-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Tuzla Kartal Arası İş Arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Grafik tasarım konusunda yeniyim ve bilinen hiç bir grafik tasarım programına hakim değilim

İş deneyimi ve içeriği: Daha öncede bu ve benzer işlerde çalışmadım ancak bilgisayar konusunda son derece becerili ve aktif olarak önüme konulan tüm programları kısa sürede çözebilirim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İnternet ve Grafik tasarım işleri herzaman ilgimi çekmiştir ve yapabildiğim kadarı ile kendi çapımda ve daha fazlası ile işlerimi halledeceğim kadar bilgiye sahibim eğere bu gibi bir personele ihtiyacı olan var ise pendikte ikamet etmekteyim ve tuzla kartal arasında bu gibi bir işte çalışmak isterim yeteneğimin olduğunu ve bu gibi programları kısa sürede çözebileceğimi tekrar belirtmek isterim,
Saygılarımla...,

E-posta:

Telefon: 0543 407 68 71
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 23-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek Üzere Tuzla Kartal Arası İş Arıyorum - İstanbul - Yetiştirilmek Üzere Tuzla Kartal Arası İş Arıyorum - İstanbul ya da Yetiştirilmek Üzere Tuzla Kartal Arası İş Arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Yetiştirilmek Üzere Tuzla Kartal Arası İş Arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek Üzere Tuzla Kartal Arası İş Arıyorum - İstanbul | Yetiştirilmek Üzere Tuzla Kartal Arası İş Arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap