Yetiştirilmek üzere veya stajyer olarak çalışmak istiyorum - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere veya stajyer olarak çalışmak istiyorum - Bursa ...

sidarozdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sidarozdogan

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 25-08-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere veya stajyer olarak çalışmak istiyorum

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: Adobe Photoshop (Orta Seviye)

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Öncelikle herkese merhaba. Bursa'da ikamet etmekteyim ve bu sene Uludağ Üniversitesi'nde grafik tasarım eğitimine başlayacağım. İşimi daha iyi öğrenebilmek adına okurken çalışabileceğim bir yer arıyorum. Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

E-posta: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-08-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek üzere veya stajyer olarak çalışmak istiyorum - BursaYetiştirilmek üzere veya stajyer olarak çalışmak istiyorum - BursaYetiştirilmek üzere veya stajyer olarak çalışmak istiyorum - BursaYetiştirilmek üzere veya stajyer olarak çalışmak istiyorum - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..