Yetistirilmek üzere WEB MASTER - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetistirilmek üzere WEB MASTER - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetistirilmek üzere WEB MASTER Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Program/Seviye: Photoshop - Orta Dreamweaver - İYİ Illustrator - Başlangıç HTML - İYİ CSS - ...

halil4545 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

halil4545

Webmaster / İstanbul

Alt 03-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetistirilmek üzere WEB MASTER

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Program/Seviye: Photoshop - Orta
Dreamweaver - İYİ
Illustrator - Başlangıç
HTML - İYİ
CSS - İYİ
JQUERY-JAVASCRİPT - ORTA
PHP - ORTA-BASLANGICÜSSÜ

İş deneyimi ve içeriği: İş deneyimi ve içeriği: Askere gitmeden önce freelance Web Tasarım ve programlama ile ugrastım 6 ay kadar

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: merhaba öncelikle ismim halil ibrahim kaya 05.10.1988 istabul/kadiköy dogumluyum
liseyi BİLGİSAYAR/PROGRAMCILIGI bölümünden mezun olduktan sonra üniversiteyi Konya SELCUK ÜNİVERSİTE EREĞLİ MYO okulu BİLGİSAYAR/PROGRAMCILIGI bölümünü bitirdim 2012 yılında BAŞARISOFT WEB TASARİM/WEB PROGRRAMLAMA kursunu başarıyla bitirdim daha sonra 6 ay kadar freelance iş deneyimim oldu sonra askerlik vazifemi yapmak için askere gittim ve geldikten sonra kendimi webyazılım alanında geliştirmek üzere bir iş araıyorum
su an için maddi konu ön planda degil sadece kendimi geliştirmek üzere bir yer arıyorum istanbulun her bölgesine gidebilirim

E-posta:

Telefon: 0507 652 66 85
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 03-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yetistirilmek üzere WEB MASTER - İstanbulYetistirilmek üzere WEB MASTER - İstanbulYetistirilmek üzere WEB MASTER - İstanbulYetistirilmek üzere WEB MASTER - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap