Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım Elemanı - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım Elemanı - İstanbul ...

tuba7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuba7

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım Elemanı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Belediyenin açmış olduğu web kursuna beş aydır haftasonları gidiyorum bir ayı kaldı.Kursta html ve Dreamweaver öğrendik.
Bu arada internetteki bazı e-kursları takip ettim
Fireworks'ü iyi bir biçimde öğrendim.
Şimdi Flash üzerinde çalışıyorum.
Anadolu yakası Ümraniye Kadıköy Ataşehir çevresinde yetiştirilmek üzere tam zamanlı veya part time olabilir iş arıyorum.

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 28-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım Elemanı - İstanbul - Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım Elemanı - İstanbul ya da Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım Elemanı - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım Elemanı - İstanbul | Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım Elemanı - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap