Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Fireworks İyi Photoshop Zayıf illustrator Zayıf Muse orta Dreamweaver Zayıf/Orta İş deneyimi ve içeriği: ...

umitgundogdu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitgundogdu

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Fireworks İyi
Photoshop Zayıf
illustrator Zayıf
Muse orta
Dreamweaver Zayıf/Orta

İş deneyimi ve içeriği: Staj

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:
Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbulYetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbulYetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbul
Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbulYetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbulYetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbul

Stajda Yapmış olduğum çalışma yapım aşamasında web sitemde var ilgili firmalara mailden atabilirim.

İşle ilgili açıklama: İstanbul Avrupa Yakasında Küçükçekmecede İkamet ediyorum
Sigara ve Alkol Kullanmıyorum

Web Sitesi Dizayn ederken Css ve Html dilini kullanıyorum Visual Studio Programında yazıyorum. Onun dışında jquery Öğrenmek istiyorum.

E-posta:

Telefon: 0536 793 57 08
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbulYetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbulYetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbulYetiştirilmek Üzere Web Tasarım ve Programlama/Grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
umitgundogdu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

umitgundogdu

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-06-2015 #3
Güncel ilan...
Bu mesajdan alıntı yap