Yetiştirilmek üzere web tasarımcı arıyoruz (istanbul)

Sonuçlanan İlanlar - Yetiştirilmek üzere web tasarımcı arıyoruz (istanbul) Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek üzere orta seviye grafik programları bilgisi olan calısma arkadasları aranmaktadır. Tercihen Photoshop ve Flash kullanıyor... Başvuran arkadaşlardan amatörde olsa işlerini ve cvlerini mail atması istenecektir. Yer: İstanbul ...

greyd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

greyd

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 09-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere orta seviye grafik programları bilgisi olan calısma arkadasları aranmaktadır. Tercihen Photoshop ve Flash kullanıyor...

Başvuran arkadaşlardan amatörde olsa işlerini ve cvlerini mail atması istenecektir.

Yer: İstanbul / Mecidiyeköy
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

toprak34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toprak34(25)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 10-10-2009 #3
merhaba bn lise4 öğrenciyim bilgisayar bölümü web tasarımı alanında okuyorum hem size yardımdımcı olabilecek ve kendimide geliştirmek istiyorum özelden cv göndereceğim bakarsınız ilginize teşekkür ederim....
swordfish isimli Üye şimdilik offline konumundadır

swordfish

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 10-10-2009 #4
ilanınızla ilgileniyorum
mail adresi verirseniz cv
gönderirim
msdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

msdesign

Grafiker / İstanbul

Alt 11-10-2009 #5
Yetiştirilmek üzere orta seviye grafik programları bilgisi olan calısma arkadasları aranmaktadır. Tercihen Photoshop ve Flash kullanıyor...

Başvuran arkadaşlardan amatörde olsa işlerini ve cvlerini mail atması istenecektir.

Yer: İstanbul / Mecidiyeköy
ilanınızla ılgılenıyorum maıl adresı verırsenız cv yollayabılrm.tşkler
toucan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

toucan

Matbaacı / İstanbul

Alt 11-10-2009 #6
Meslek lisesi Grafik bölümü mezunu olup , Konya Selçuk Üniversitesi Tasarım Basım Yayın Bölümünde okumaktayım (tek dersim var ), Tech Academy de Photoshop ve Freehand kursu gördüm.Kariyerime düzgün bir başlagıç, bu işi doğru şekilde yapmak istiyorum, herhangi bir maaş beklentim yoktur.
yagmur837 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yagmur837

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2009 #7
ilanınızla ılgılenıyorum maıl adresı verırsenız cv yollayabilirim.Teşekkürler

pasija

Grafiker / İstanbul

Alt 13-10-2009 #8
İlanınızla ilgileniyorum mail adresinizi verirseniz cv ve çalışma örneklerimi gönderebilirim.
herseyvatan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

herseyvatan

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2009 #9
ılanınızla ılgılenıyorum ıletısım bılgılerınız nedır
duygu90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

duygu90(27)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-10-2009 #10
merhaba iyi günler ilanınızla ilgileniyorum mail adresi verırsenız cvmı ve çalışmlarımı gnderbilirim teşkrler iyi çalşmlar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafi tasarim, tasarım, yardımcı tasarımcı