Yetiştirilmek Üzere Yada Staj Yapacak Bayan Grafiker | Sancaktepe - İstanbul

Stajyer Öğrenci Arayanlar - Yetiştirilmek Üzere Yada Staj Yapacak Bayan Grafiker | Sancaktepe - İstanbul ...

yenidoganmatbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenidoganmatbaa

Matbaacı / İstanbul

Alt 28-12-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek Üzere Yada Staj Yapacak Bayan Grafiker | Sancaktepe

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Yetiştirilmek Üzere Yada Staj Yapacak Bayan Elaman Alınacak Yer: Yenidoğan Sancaktepe

E-posta:

Telefon: 0532 356 60 17
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-12-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek Üzere Yada Staj Yapacak Bayan Grafiker | Sancaktepe - İstanbulYetiştirilmek Üzere Yada Staj Yapacak Bayan Grafiker | Sancaktepe - İstanbulYetiştirilmek Üzere Yada Staj Yapacak Bayan Grafiker | Sancaktepe - İstanbulYetiştirilmek Üzere Yada Staj Yapacak Bayan Grafiker | Sancaktepe - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
yenidoganmatbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yenidoganmatbaa

Matbaacı / İstanbul

Alt 30-12-2015 #3
Güncel ilan!
Bu mesajdan alıntı yap
mahizercagil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mahizercagil

Karikatürist / İstanbul

Alt 10-08-2016 #4
merhaba maltepe üniversitesinde animasyon öğrencisiyim yetiştirilmek üzere staj arıyorum programlara pek hakim değiim ama çabuk öğrenirim temel alt yapıyı öğrenmek istiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap