yetiştirilmek üzere - yardımcı grafiker iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - yetiştirilmek üzere - yardımcı grafiker iş arıyorum - İstanbul ...

dlskmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dlskmn

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 12-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere - yardımcı grafiker iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: İllustrator iyi
Photoshop iyi
ındesign iyi

İş deneyimi ve içeriği: 1 ay yardımcı grafiker
4 ay grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yetiştirilmek üzere iş arıyorum yardımcı grafiker olarakta olabilir.
Uzun süreli is arıyorum.
avrupa yakası tercihimdir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 12-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
yetiştirilmek üzere - yardımcı grafiker iş arıyorum - İstanbulyetiştirilmek üzere - yardımcı grafiker iş arıyorum - İstanbulyetiştirilmek üzere - yardımcı grafiker iş arıyorum - İstanbulyetiştirilmek üzere - yardımcı grafiker iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

Alt 28-10-2015 #3
Merhaba yerimiz bayrampaşa maltepededir çalışmak isterseniz lütfen irtibata geçiniz 0545 212 03 34 Serkan Çokgüler
Cv'nizi adremize mail atarmısınız
Bu mesajdan alıntı yap