Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker arıyorum - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker arıyorum - Türkiye Geneli ...

YASAR45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YASAR45

Baskıcı / Muğla

Alt 01-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker arıyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Bilgisayar kullanabilmesi yeterli ayrıca yarım bilgi herzaman ezber bilgidir Coreldraw Adobe Photoshop Adobe Illustrator gibi programları temel uygulama ile öğrenmek 1-2 yıl sonrada grafiker olabilecek yeteneğe sahip bayan öğrencilerin Muğla ili Datça ilçesinde Dijital baskı merkezinde çalışmak isteyen eğitimini bitirmiş yada son sınıfta olup stajyer olanlar başvurabilirler. Dijital Baskı Merkezi (GİRGİN REKLAM) 0506 102 9115 Yaşar Ustaya Telefonla başvurabilirler.

İş deneyimi ve içeriği: Yetiştirilmek üzere Bilgisayarı kullanması yeterlidir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yetiştirilmek üzere Bayan aranmaktadır

E-posta:

Telefon: 0506 102 91 15 - 0534 043 35 30
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker arıyorum - Türkiye GeneliYetiştirilmek üzere yardımcı grafiker arıyorum - Türkiye GeneliYetiştirilmek üzere yardımcı grafiker arıyorum - Türkiye GeneliYetiştirilmek üzere yardımcı grafiker arıyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap