Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker -İstanbul - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker -İstanbul - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker -İstanbul Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Bilgeadam Bilgi Teknolojileri Akademisi_Grafik&Web Tasarım okumaktayım.. Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: ...

ndn_mncul_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ndn_mncul_34

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker -İstanbul

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Bilgeadam Bilgi Teknolojileri Akademisi_Grafik&Web Tasarım okumaktayım..

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: merhaba;
Bilgeadam Bilgi Teknolojileri Akademisinde Grafik & Web tasarım okumaktayım.Grafik tasarım bölümü eğitimim bitti, web tasarım bölümüne halen devam etmekteyim.(Haftasonları saat 09:00-14:00).Haftaiçi full time çalışabilirim..Bağcılar da ikametgah etmekteyim..Kendimi geliştirebileceğim,yetiştirebileceğim ve daimi olarak çalışabileceğim bir iş ortamı aramaktayım..
Grafik Alanı
*Illustrator(iyi)
*Photoshop(iyi)
*Indesıng(iyi)
*Corel Draw (çok az)
Web Alanı(halen devam ediyor)
*Fireworks
*Dreamweaver
*Flash
İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.
Handan KILINCARSLAN

E-posta:

Telefon: 0534 206 65 50
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker -İstanbul - İstanbul - Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker -İstanbul - İstanbul ya da Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker -İstanbul - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker -İstanbul - İstanbul | Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker -İstanbul - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
ilkersoyturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkersoyturk

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 07-03-2011 #3
İlanınızı grafikerler.net’de gördüm.
İşyerimiz İkitelli Masko’da. Reklam fotoğrafçılığı ve grafik tasarım hizmeti veriyoruz.
Grafiker arıyorum. İlgileniyorsanız bu maile bir cv yollamanızı ve benimle irtibata geçmenizi rica ederim.

İyi günler…

İlker SOYTÜRK
Tel : 0212 675 24 73
GSM : 0532 375 09 04

www.ilkersoyturk.net
Bu mesajdan alıntı yap
kaan durmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaan durmus

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2011 #4
YERIMIZ BAKIRKOYDE RESIMLI CV NIZI a beklıyorum
Bu mesajdan alıntı yap