Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan İş deneyimi ve içeriği: Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik ...

Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul
tugbasahbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugbasahbaz

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 18-07-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-07-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulYetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulYetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbulYetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
tugbasahbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugbasahbaz

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-07-2014 #3
Yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak iş arıyorum | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
DuhaEnes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DuhaEnes

Grafiker / İstanbul

Alt 24-07-2014 #4
23 saat önce bize diyorsun ki yarın gelip işe başlıyacağım. Buraya yeniden ilan koyuyorsun alay mı ediyorsunuz arkadaşım. Yönetici arkadaşlar bu olaya müdahele etsin lütfen. Biz hanımefendi işe başlayacak diye gelenleri geri çevirdik hanfendi bizimle oyun oynuyor resmen !!!
Bu mesajdan alıntı yap