yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak çalışmak istiyorum - Adana

Staj Yeri Arayanlar - yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak çalışmak istiyorum - Adana Sponsorlu Bağlantılar yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak çalışmak istiyorum Şehir: Adana Aranan Şehir: Adana Cinsiyet: Bayan Okulunuz: Hacettepe Üniversitesi Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum Referanslar: İşle ilgili açıklama: okuduğum bölüm ...

paintmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 21-11-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak çalışmak istiyorum

Aranan Şehir: Adana

Okulunuz: Hacettepe Üniversitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: okuduğum bölüm yapmak istediğim işle farklı olsa da programlarla çok ilgileniyorum. program bilgim iyi fakat bir işte tecrübe kazanarak kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum. ücretsiz olarak da çalışmayı ve kendime bir şeyler kazandırmayı düşünüyorum. ayrıca profosyonel olmasa da şahsi makinamle fotoğrafçılıkla da ilgilenmekteyim.
photoshop: iyi
indesing: iyi
flash: orta

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-11-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak çalışmak istiyorum - Adana - yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak çalışmak istiyorum - Adana ya da yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak çalışmak istiyorum - Adana da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak çalışmak istiyorum - Adana İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak çalışmak istiyorum - Adana | yetiştirilmek üzere yardımcı grafiker olarak çalışmak istiyorum - Adana

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 23-11-2011 #3
günceldir...
Bu mesajdan alıntı yap

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 08-12-2011 #4
günceldir...
Bu mesajdan alıntı yap

paintmaker(33)

Eğitimci / Adana

Alt 12-12-2011 #5
hala günceldir
Bu mesajdan alıntı yap
tiltil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tiltil

Grafiker / Adana

ilgilenirseniz buyrun gelin görüşelim

Alt 13-12-2011 #6
Bilgi ajans
0322 352 72 10
Bu mesajdan alıntı yap
leven0101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leven0101

Matbaacı / Adana

Alt 29-02-2012 #7
merhaba ben hüseyin kemal matbaasında çalışmak istermisiniz düşünürseniz bana 0 544 401 27 47 -*- 0 322 432 27 47 numaradan ulaşabilir ' a mail atabilirsiniz.görüşmek üzere
Bu mesajdan alıntı yap